Логін (ЄДРПОУ):
Пароль:

Як керувати доменом?

Керування доменом

Для того, щоб потрапити до панелі керування Вашим доменом, зайдіть на головну сторінку сайта www.pat.ua  введіть Ваш логін (код ЄДРПОУ організації),  пароль та натисніть на кнопку "Увіти":

 

Ви потрапляєте до особистого профілю. Для керування доменом натисніть "Керувати доменом"

Далі Ви побачите елементи керування налаштуванням вашого домену. Зареєстрований в нашій системі домен може функціонувати у три різних способи:

  1. Домен прив'язано до нашого серверу, і Ви активували послугу "конструктор сайту"
  2. Домен прив'язано до нашого серверу, та конструктор сайту не замовлено (ф-ція переадресації)
  3. Домен прив'язано до іншого серверу

У залежності від цього Ви побачете один з двох варіантів форм:

   

   

1. Якщо ви замовили конструктор сайту:

У цьому випадку вам достатньо обрати пункт "Прив'язка домену - до конструктору", та всі необхідні налаштування буде зроблено автоматично без вашої участі. У випадку, якщо Ви замовили конструктор одночасно з доменом, цей тип налаштування встановлено автоматично.

При використанні прив'язки до конструктору, пошта для вашого домену також обслуговується нашим сервером.

2. Якщо замовлено тільки домен, без конструктору.

У цьому випадку ви можете настроїти систему переадресації, або прив'язати домен до іншого серверу. Це може буди корисно, якщо в вас вже є сайт Вашого підприємства, та Ви бажаєте використати для нього домен в зоні PAT.UA

Система переадресації

Якщо ви обрали систему переадресації, Вам необхідно вказати адресу сайта, на який буде переадресовано відвідувачів, коли вони звернуться до зареєстровного доменого імені. Адреса вказується у вигляді http://www.example.com. Переваги системи переадресації в тому, що для її функціонування достатньо налаштувань, виконаних на цій сторінці. Недоліки - одразу після переадресації відвідувач в адресній строці свого браузера не буде бачити домену, зареєстрованого в зоні PAT.UA

При використанні системи переадресації пошта вашого домену обслуговується нашим сервером.

Прив'язка до іншого серверу

При використанні цього варіанту Ви повинні власноруч внести дані про сервер, до якого буде прив'язано Ваш домен (а саме А-запис та MX-запис). При цьому адміністратори серверу, до якого Ви прив'язуєте ваш домен, повинні також виконати налаштування серверу для работи з Вашим доменом.